Bahçe Salıncağı Modelleri : Ahşap Bahçe Salıncağı Modeli
Bahçe Salıncağı Modelleri : Ahşap Bahçe Salıncağı Modeli

Bahçe salıncağı hem huzur bulmak hem de içimizde çocuğu birazcık şımartmak için mükemmel bir fırsattır. Elinizde bir kitap, kahve ya da çay ile hayattan keyif almak için size 2020 yılının en trend bahçe salıncağı modellerini paylaşıyoruz.

Bir önceki konuda bahçe dekorasyonu için kullanabileceğiniz dekorasyon ürünlerinden bahsetmiştik. Bu sefer de yine bahçeli ya da teraslı evlerin vazgeçilmez bir parçası olan bahçe salıncağı modellerinden oluşan bir liste hazırladık.

Evinizin bahçesine göre yuvarlak, ahşap, iki ya da üç kişilik salıncak modellerinden zevkinize en uygun modeli seçip, aileniz ya da kendiniz yazın tadını burada çıkarabilirsiniz.

En Trend Bahçe Salıncağı Modelleri

Burada göreceğiniz bir çok modeli Koçtaş, Tekzen, IKEA, Bauhaus gibi yapı marketlerden veya İstikbal, Bellona gibi mobilya mağazalarından uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Kurulumu oldukça kolay olan bu ürünlere isterseniz farklı renk ve çeşitlerde minder ya da kılıf da ekleyerek bahçenizin renk kombinasyonuna göre uyarlayabilirsiniz.

2015 Koçtaş Bahçe Salıncağı 7
2015 Koçtaş Bahçe Salıncağı 6
Bellona Zambak Bahçe Salıncağı

Son yıllarda özellikle pandemi dönemi olmasıyla sebebiyle birçok insan tatil yerine evlerinde veya yazlıklarında zaman geçirmeye başladı. Pek çok firma bu salgın nedeniyle bahçe salıncağı modellerine farklı dizaynlar getirdi. Son dönemlerde trend salıncaklar genellikle hamak tarzında ve rahat modeller olmaktadır.

Burada gördüğünüz salıncak modellerini sadece bahçeniz için düşünmeyin. Yeteri kadar alana sahip bir balkonunuz varsa bahçe salıncakları emin olun çok şık duracaktır. Balkonunuza yerleştireceğiniz çiçekler ve aksesuarlar ile şehrin stresini ve yorgunluğunuzu atmak için size bir kaçış noktası olacaktır.

Butik tasarım mobilyaları yapan yerlere nazaran IKEA, Bauhaus gibi yapı marketlerinde veya İstikbal, Bellona gibi mobilya firmalarında hem daha fazla model görebilir ve deneyebilirsiniz hem de tasarım firmalarına göre daha ucuz bir şekilde temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here