Hakkımızda

dekorlar.com olarak neredeyse tüm zamanınızı geçirdiğiniz ve belki de kendinizi rahat hissettiğinizi tek yer olan eviniz için ilham verici tasarımlar paylaşıyoruz. Sitemizde, tamamen kendi beğendiğimiz ve güzel olan ürünlere yer veriyoruz. İlk olarak dekorlar.com sitemizin yaratıcı tasarımları paylaşmak amacıyla kurulduğunu ve herhangi bir satış yapılmadığını belirtmek isteriz. Site içerisinde yer alan bilgiler sadece tanıtım amaçlı olduğunu bir kez daha söyleyelim.

Ev dekorasyon alanının yanı sıra bahçe dekorasyonu, ofis mobilyaları, aksesuarlar, çocuk ve genç odası tasarımları gibi birçok kategoride beğeneceğinize inandığımız paylaşımlarda bulunuyoruz. dekorlar.com ekibi olarak, Türkiye ve dünyadan en son trendleri, yeni tasarımları ve dekorasyon adına çıkan haberleri takip ederek siz sevgili ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Site içerisinde bulunan marka veya ürünler ile dekorlar.com‘un bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bu sebeple objektif olarak yazılarımızı sizlerle paylaşabildiğimiz için oldukça mutluyuz. dekorlar.com sitesinde gördüğünüz tüm ürünlere görseller marka sahiplerine aittir.

Biz de site içerisinde kendi evimizde görmek isteyeceğimiz tasarımları paylaşmak için uğraşıyoruz.

Başa dön tuşu