Reklam & İş Birliği

Marka, ürün veya hizmetinizi daha çok kişiye ulaştırmak için en iyi yol reklam vermektir. Bunu tabi ki siz de çok iyi biliyorsunuz. dekorlar.com ekibi olarak reklam düşüncelerinize profesyonel çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Sitemizde kullanılan reklam türlerini sizlere tanıtmak isteriz.

Tanıtım Yazısı

Marka bilinilirliğini arttırmak, ürün ve hizmetinizi daha çok insana ulaştırmak için yazılan ve aynı zamanda haber niteliği de yazılarıdır. Tanıtım yazılarının içeriği, sizin tarafınızdan gönderilen bilgiler sayesinde hazırlanmaktadır. Kendi editörlerimiz ilettiğiniz konular hakkında araştırma yaparak SEO uyumlu yazılar yazmaktadır. İsterseniz bizim editörlerimiz tarafından değil, kendi yazdığınız ya da yazdırdığınız içerikleri de gönderebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış.

Yazılan içeriklerin SEO uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu sayede Google ve benzeri arama motorlarında yapılacak aramalarda üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yazıda bulunan link (bağlantı) sayesinde Domain ve Page Authority (Alan ismi ve sayfa güvenirliği) puanlarında artışa neden olacaktır ki bu oldukça iyi bir şeydir.

Banner Reklamlar

Ürün veya markanızı belirlenmiş boyutlarda ister hareketli ister sabit, görsel veya metnin bulunduğu reklam tipidir. Banner reklamlarda tıpkı bir önceki tanıtım yazısı reklamları gibi kendi sitenizin bağlantısını verebilirsiniz. Bu tür reklamlar, yazı içinde, ana sayfa da veya sidebar (yan menü) kısmında gözükecektir.

Slayt Reklamları

Slayt reklamları ziyaretçilerin en çok ve en çabuk gözüne çarpan reklam çeşididir. Ziyaretçi, dekorlar.com sitesine girer girmez ana sayfanın en üst kısmında ürününüzü veya hizmetinizi görebilecek ve inceleyebilecektir. Yine tazı içerisinde bulunan link (bağlantı) sayesinde ziyaretçileri kendi sitenize yönlendirebilirsiniz.

Reklam vermeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. İletişime geçmek için lütfen tıklayın.

Başa dön tuşu