Genel

Kaydıraklı Ranza Modelleri

Kaydıraklı Ranza Modelleri - 5

Çocuklarımız genellikle odalarında vakit geçirmek istemiyorlar bunun nedeni odalarında onları eğlendiren, neşelendiren hiçbir aktivitenin  olmaması. Ama böyle çocuklar için son derece eğlenceli bir ürün geliştirmiş üreticiler. Kaydıraklı ranzalar, yakın yaşlarda birden fazla çocuklu ailelerde, çocuklarınızın odalarında vakit geçirmesi için planlanmıştır. Tabi tek çocuklu aileler bundan faydalanamayacaklar gibi bir düşünce belirmesin kafanızda. Üst taraf yatak alt tarafı oyun odası olan ranzalar da mevcuttur.

Kaydıraklı Ranza Modelleri Kaydıraklı Ranza Modelleri - 1 Kaydıraklı Ranza Modelleri - 4Bu tarz ranzalarda ilk olarak fazla yer kaplamıyorlar tabi normal ranzalara göre daha geniştir. Bunun sebebi yanlarında kaydırakları olması ama çocuğunuzun oyun oynamaya ve eğlenmeye ihtiyacı olduğu bildiğiniz için, bu genişliği gözünüzde büyütmeyin sakın.

Kaydıraklı Ranza Modelleri - 2

Kaydıraklı Ranza Modelleri - 3

Ikea gibi firmalarda oldukça fazla seçenekleri bulunan bu tarz ranzalarda oldukça fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Eğer çocuğunuzu salonda ya da mutfakta tehlikeli olabilecek masalardan, sehpalardan uzak tutmak istiyorsanız, bu ürünler tam size göre.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu