Ev DekorasyonuYemek Odası

Bellona Yemek Odası Takımları İle Tadınızı Değiştirin

Bellona yemek odası takımları; konforun ve şıklığın bir arada olması prensibi üzerine tasarlanmaktadır. Bellona yemek odası modelleri, renk ve işleme konusunda oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Birçok tarzda yemek odası takımı bulunabilmesi mümkündür.

Bellona Yemek Odası Takımları

Bellona firmasına ait şu anda güncel olarak 23 yemek takımı bulunmaktadır. Yazının uzamaması için bunların hepsini değil de en çok satın alınan ve tercih edilen yemek odası modellerini listeledik. Tabi diğer tüm modellerin resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Zevkinize uygun mutlaka bir Bellona yemek odası bulacağınıza eminiz.

Bellona Mavenna Yemek Odası Takımı

Bellona Yemek Odası Takımları : Mavenna
Bellona Yemek Odası Takımları : Mavenna

Bellona Mavenna yemek odası; zengin bir görselliğe sahip olmakla beraber, odanın çok daha dekoratif bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Opak beyaz, meşe ve mavi renk odaklı bir takımdır. Takıma hakim olan renk ise mavidir. Yüksek ayak yapısı ile ürünlere görsel açıdan daha zengin bir tasarım kazandırılmaktadır. Aynı zamanda yüksek ayak özelliği, temizlik için de kolaylık sağlamaktadır.

Ürünlerin daha uzun süre kullanılabilmesi ve aynı zamanda kullanımın daha konforlu olması için yavaşlatıcı mekanizma yerleştirilmiştir. E-1 kalite standartlarında üretilen ürün; çevreye ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Görsellik kadar fonksiyonelliğe de özenilmiş bir tasarım olmaktadır.

Bellona Pesaro Yemek Odası Takımı

Bellona Yemek Odası Takımları : Pesaro
Bellona Yemek Odası Takımları : Pesaro

Pesaro yemek odası; açık gri ve ceviz rengi kullanılan bir takımdır. Klapa mantığında fitil uygulaması, altın renkli dairesel kulplar, ahşap malzemelerden yapılmış yerden yüksek ayaklar, mermer efekt uygulamaları ile görsel açıdan oldukça zengin bir takım üretilmiştir. Duvar ve plazma tv ünitesi bulunan takımda 140 ekranlık tv kullanım alanı bulunmaktadır. Ayrıca ünitenin özellikli çekmeceye, kapaklı alana, raflı bölüme sahip olması sebebi ile de fonksiyonellik açısından daha geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır.

Vitrin ve gümüşlük ünitesinde gün ışıklı spot led aydınlatma bulunması ve büfe aynasının dekoratif olarak hazırlanması ile estetik olarak oldukça tercih edilen bir tasarımdır. Kitabeli ve sabit masa olmak üzere takımı almak isteyenlere iki seçenek sunulmaktadır.

Bellona Vienza Yemek Odası Takımı

Bellona Yemek Odası Takımları : Vienza
Bellona Yemek Odası Takımları : Vienza

Bellona Vienza yemek odasında, özellikle son dönemlerde daha fazla tercih edilmeye başlanmış olan meşe rengi kullanılmaktadır. Kapakların üzerinde panjur klapalar kullanılmaktadır ve bu sayede takım görsel açıdan çok daha zengin gözükmektedir. Yavaşlatıcı mekanizmalar ile de ürünün kullanımı daha da kolay hale getirilmektedir. Vitrin ünitesinin üst kısmında, hidrolik amortisör sistemine sahip olan cam kapak kullanılmaktadır. Bu sayede açıp kapatma eylemi daha rahat şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Anahtarlı spot aydınlatma sistemi ile de vitrine farklı bir hava katılmıştır.

Bellona yemek odası takımları arasından Vienza’nın ünitesi için turkuaz ve opak beyaz renk alternatifleri sunulmaktadır. Teleskobik ray sistemi ile iç çekmecelerin tam açılabilmesi sağlanmaktadır. Duvara asılabilen ve takıma uygun büfe aynasında da şerit led aydınlatma sistemi kullanılmaktadır. Takımın parçalarında yerden yüksek ayak tercih edilmesi sebebi ile temizlik konusunda sıkıntı çekilmemektedir.

Bellona Vitella Yemek Odası Takımı

Bellona Yemek Odası Takımları : Vitella
Bellona Yemek Odası Takımları : Vitella

Vitella yemek odasında kullanılan renk konfigürasyonu; highgloss fildişi ve altın sarısının kombine edilmiş halidir. Görsel açıdan zengin olmasının yanı sıra, fonksiyonel uygulamaları ile de günlük hayattaki kullanımının daha kolay olması amaçlanmaktadır. E-1 kalite standartlarında üretilmiş olan takım parçalarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmaktadır ve bu sayede çok daha uzun yıllar problemsiz bir şekilde yemek odası takımını kullanabilmek mümkün olmaktadır. 120 ekran tv kullanım ünitesine sahip olan takımdaki parçaların ayakları yerden yüksektir.

Bellona Valdes Yemek Odası Takımı

Bellona Yemek Odası Takımları : Valdes
Bellona Yemek Odası Takımları : Valdes

Bellona Valdes yemek odası; opak beyaz rengin hakim olduğu bir takımdır. Fitil uygulamalarının yanı sıra altın varaklar ile de tasarımı desteklenmiştir. Yerden yüksek lükens ayaklar ile temizlik açısından tüketiciye kolaylık sağlanması amaçlanmaktadır. Vitrin ve gümüşlüğün camlarının kırılmaya karşı daha dayanıklı olması için temperli cam kullanılmıştır. Kapaklarda yavaşlatıcı menteşeler vardır. Bellona yemek odası takımları içerisinde, görsellik açısından zengin olan bir modeldir.

Bellona Yemek Odası Takımları Fiyatları

Bellona ve diğer firmaları sürekli kampanyalar ve indirimler yapmaktadırlar. Eğer evinize mobilya almak istiyorsanız bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Konumuza gelecek olursak, fiyatlar sürekli değişkenlik göstermesinden ve sizlere yanlış bilgi vermek istememizden dolayı fiyat yazamıyoruz. Ama Bellona yemek odası modellerinin güncel fiyatlarını nereden bulabileceğinizden kısaca bahsetmek isteriz.

Öncelikle yemek odası takımları ile alakalı tüm fiyat bilgileri firmanın resmi internet sitesinde mevcut. Ona da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında beğendiğiniz modeli seçebilir ve açılan sayfanın yanında duran Fiyat Listesi’ne tıklayarak güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bellona Yemek Odası Takımı Fiyatları
Bellona Yemek Odası Takımı Fiyatları

Bu yazımızı beğendiyseniz Bellona Koltuk Takımları: “Kalite İsteyenlere” yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu