Kullanım Koşulları

  • dekorlar.com sitesini ziyaret etmeniz veya bu herhangi bir bilgiyi kullanmanız halinde aşağıdaki kullanım koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olduğu anlamına gelir.
  • dekorlar.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür konu, içerik, hizmet, kullanma koşulları ve sitede sunulan bilgileri önceden bir duyuruya gerek olmaksızın değiştirme, güncelleme, kalıcı veya geçici olarak silme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler internet sitesinde yayınlanacaktır ve yayınlandığı süreden itibaren geçerlidir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  • dekorlar.com kendi kontrolü altında olmayan başka sitelere bağlantı verebilir. Diğer sitelerin konuları, hizmetleri ve içerdikleri, bağlantılarından dekorlar.com sorumlu değildir.
  • İnternet sitemizde virüs, trojan ve türevleri gibi zararlı içeriklerin olmaması için azami ölçüde tedbir almaktayız ancak teknik sorunlar yaşamanız ya da bir sebepten ötürü cihazlarınıza virüs bulaşması veya herhangi bir zarara uğramanız halinde, dekorlar.com‘un sorumluluğunda değildir. Ziyaretçi olarak, yaşanabilecek olan zararlar için gerekli önlemleri almanızı tavsiye ediyoruz.
  • dekorlar.com sitesinde ziyaretçilerin bizlere ilettiği kişisel bilgileri (ad,soyad, e-posta gibi bilgiler) bir başka şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişisel Bilgiler, sadece resmi makamlarca tarafından usulüne uygun talep gelmesi takdirde paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.
  • dekorlar.com tarafından size herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı değiştime hakkını saklı tutar.
  • Site içerisinde bulunan bilgiler, görseller, içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılmamakla birlikte sitenin bütünü veya bir kısmı diğer sitelerde izinsiz olarak kullanılamaz.
  • Ziyaretçilerin siteye girişte bu kuralları kabul ettiğini belirtir ve yasal uyarı sayfalarını sık sık ziyaret etmelerini önermekteyiz.
Başa dön tuşu