Ev DekorasyonuMobilyaOturma Odası

İstikbal Oturma Grupları Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları

İstikbal oturma grupları yedi farklı kriterde listelenmektedir. Bunlar salon takımları, koltuk takımları, oturma grupları, köşe takımları, kanepeler, TV koltukları ve berjerlerdir. Bu yazımızda İstikbal salon takımları modellerini ve fiyatlarını sizler için paylaşacağız.

İstikbal firması 1957 yılında Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesi olarak iş yaşamına başlamıştır. Günümüzde İstikbal, Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden biridir ve birbirinden güzel tasarımların altında imzaları bulunmaktadır. İnsanların yenilenen ihtiyaçlarını güzel tasarımlarla harmanlayan İstikbal, evde şıklık ve konfor isteyenler için yerinde bir seçim olacaktır. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi İstikbal oturma grupları 7 farklı kategoride listelenmektedir ve biz burada salon takımları modelleri ve fiyatları ile ilgili kısmını paylaşacağız. İleri ki zamanlarda diğer kategorileri de sitemize ekleyeceğiz.

Bunun haricinde İstikbal bünyesi içerisinde, yemek odaları, yatak odaları, çocuk ve genç odaları, bahçe mobilyaları, yatak ve baza modelleri gibi farklı birçok kategoride ürün bulabilirsiniz.

İstikbal Oturma Grupları Salon Takımları Modelleri

Rahatlık, konfor, tasarım isteyenler İstikbal oturma grupları salon takımları arasından kendilerine uygun ürünü mutlaka bulacaklardır. Dilerseniz şu anda satışta olan ürünleri listelemeye başlayalım. Listede bulunan Massimo, Pier ve Prado İstikbal oturma grupları yeni modeller arasında yer almaktadır.

İstikbal Massimo Koltuk Takımı

İstikbal Salon Takımı : Massimo Modeli
İstikbal Salon Takımı : Massimo Modeli

Massimo koltuk takımı, klasik detayların yanında chester modelinin güzelliğini isteyenler için tasarlanmış yeni bir üründür. Vizon yani yeşile çalan bir mavi ve krem rengi tonlarının hakim olduğu koltuk takımındaki ahşap işçiliği gerçekten de göz kamaştıran cinsten. Takım içerisinde 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 3 kişilik kanepe ve 1 adet berjer bulunmaktadır. İstikbal oturma grupları arasındaki en yeni üyesi diyebiliriz.

Massimo Koltuk Takımı Ölçüleri (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)

 • 3’lü koltuk ölçüleri : 220×90.5×90
 • 3’lü kanepe ölçüleri : 234x80x88.5
 • Berjer ölçüleri : 101x76x83

İstikbal Pier Salon Takımı

İstikbal Salon Takımı : Pier Modeli
İstikbal Salon Takımı : Pier Modeli

İstikbal Pier salon takımı yine İstikbal oturma grupları arasındaki yeni üyelerindedir. Gül kurusu rengi ya da pudra rengi de diyebiliriz, oldukça şık ve zarif bir görünümü bulunmaktadır. Ahşaplarda kullanılan altın rengi de salon takımına ayrı bir hava katmış diyebiliriz. Oldukça özel bir rengi olmasından dolayı biraz titiz davranmak isteyebilirsiniz ancak İstikbal’ın silinebilir kumaş teknolojisi ile kirletmekten çekinmenize gerek yok gibi duruyor. Takım içerisinde 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 2 kişilik koltuk ve 1 adet berjer bulunmaktadır.

Pier Salon Takımı Ölçüleri (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)

 • 3’lü koltuk ölçüleri : 232x92x95
 • 2’li koltuk ölçüleri : 194.5x92x95
 • Berjer ölçüleri :107.5x78x88

İstikbal Prado Salon Takımı

İstikbal Salon Takımı : Prado Modeli
İstikbal Salon Takımı : Prado Modeli

Prado salon takımı, kahverengi, siyah ve kırmızının ne kadar uyumlu olduğunu bize gösteren bir ürün diyebiliriz. Oldukça şık ve kullanışlı bu model içerisinde 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 3 kişilik kanepe ve 1 adet berjer bulunmaktadır. 3 kişilik koltuk yatak şeklinde dönüşme özelliğinden dolayı gelen misafirlerin nerede yatıracağınızı düşünmek artık bitti diyebiliriz.

Prado Salon Takımı Ölçüleri (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)

 • 3’lü koltuk ölçüleri : 235x81x94
 • 3’lü kanepe ölçüleri : 232x94x92
 • Berjer ölçüleri : 100x86x90

İstikbal Elite Salon Takımı

İstikbal Salon Takımı : Elite Modeli
İstikbal Salon Takımı : Elite Modeli

Elite salon takımı İstikbal oturma grupları arasında en çok dikkat çeken ve tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Mavi ve bej tonlarının hakim olduğu salon takımı oldukça şık durduğunu söylersek yanlış söylemeyiz her halde. Yanına alacağınız orta sehpa ile hayalinizdeki salona ulaşabilirsiniz. Bu salon takımı içerisinde 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 2 kişilik koltuk ve 1 adet berjer yer almaktadır.

Elite Salon Takımı Ölçüleri (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)

 • 3’lü koltuk ölçüleri : 232x87x110
 • 2’li koltuk ölçüleri : 201x87x110
 • Berjer ölçüleri : 80x102x93.5

İstikbal Gusto Salon Takımı

İstikbal Salon Takımı : Gusto Modeli
İstikbal Salon Takımı : Gusto Modeli

Gusto modelinde açık mavi, ahşap işçiliği ve ahşapların bej rengi ve taç detayları oldukça dikkat çekmektedir. Bunların yanı sıra chester uygulaması ile zaten güzel olan ürün, daha da şık ve kaliteli bir görünüm kazanmıştır. Klasik tarzdan kopamayanlar için yerinde bir tercih olacaktır. Oturma grubu içerisinde 1 adet 4 kişilik koltuk, 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 2 kişilik koltuk ve 1 adet berjer bulunmaktadırç

Gusto Salon Takımı Ölçüleri (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)

 • 4’lü koltuk ölçüleri : 298x98x105
 • 3’lü koltuk ölçüleri : 223x98x105
 • 2’li koltuk ölçüleri : 223x98x105
 • Berjer ölçüleri : 76x105x86

İstikbal Karat Salon Takımı

İstikbal Salon Takımı : Karat Modeli
İstikbal Salon Takımı : Karat Modeli

Karat salon takımında mavi ve açık beyaz bir renk kombinasyonu kullanışmış olup oldukça soft bir kumaş yapısı bulunmaktadır. Silinebilir kumaş teknolojisi ile kirlenme derdi olmadan rahatlıkla oturabilir ve kullanabilirsiniz. Takım içerisinde 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 2 kişilik koltuk ve 2 adet berjer yer almaktadır.

Karat Salon Takımı Ölçüleri (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)

 • 3’lü koltuk ölçüleri : 251x89x103
 • 2’li koltuk ölçüleri : 211x89x103
 • Berjer ölçüleri : 86x104x91

İstikbal Oturma Grupları Fiyatları

Fiyat konusu aslında oldukça değişkenlik göstermektedir. Biz bu yazımızı yazdıktan belki de 3 gün sonra fiyatlar değişebilir ve sizlere yanlış bilgi vermiş olabiliriz. Belki de ürünün fiyatı yazımızı yazdıktan sonra düşecek ama siz burada yüksek gördüğünüz için almaktan vazgeçeceksiniz. Bu sebeple sizleri yanıltmamak adına fiyat vermekten kaçınıyoruz ama İstikbal oturma grupları fiyatları nereden bulunur tabi ki söyleyeceğiz.

Öncelikle İstikbal oturma gruplarının yer aldığı firmanın resmi sayfasına gideceksiniz. Buradan ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında beğendiğiniz ürünü tıklayıp, fiyat listesi yazan kısma gererseniz ürünlerin güncel fiyatlarına rahatlıkla erişebilirsiniz. Sizlere örnek olarak aşağıda göstermeyi de ihmal etmedik.

İstikbal Oturma Grupları Fiyatları
İstikbal Oturma Grupları Fiyatları

Bu yazımızı beğendiyseniz Bellona Koltuk Takımları yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu