AksesuarMobilya

IKEA Ayakkabılık Modelleri İle Her Şey Tertipli

IKEA ayakkabılık modelleri artık evimizin tasarımını da güçlendiren biçimlerde karşımıza çıkmaktadır. Bu IKEA ayakkabılık tasarımları hem ayakkabılarınızı daha düzenli bir şekilde koruyabilir ve sıralayabilirsiniz hem de bu güzel tasarımlar ile evinize yeni bir renk katabilirsiniz.

Zira ayakkabılık modellerinin artık modern ev tasarımları için gerekli bir detay olduğunu unutmamak gerekir. Eskiden her ne kadar portmantolar bu işlevi görüyor olsa da şimdilerde ayakkabılıklar Kendi başlarına birer ürün olarak karşımıza çıkar. IKEA ayakkabılık modelleri ise modern ev dizaynlarında da kullanılabilecek düzeyde olan tasarım ürünleridir. 

Ayakkabılık Tüm Evler İçin Artık Bir İhtiyaç

Günümüzde tüm evlerde ayakkabılık, artık bir ihtiyaç niteliği taşımaktadır. Nasıl ki şapkalarımız, şemsiyelerimiz, aksesuarlarımız ve mont, ceket gibi ürünlerimiz için birtakım müdafaa etme eşyaları bulunuyorsa artık ayakkabılarımız için de böyle bir eşya ihtiyacı doğmuştur. Zira sayılan bütün bu eşyalar bir şekilde bir yerlerde müdafaa edildiğinde geriye kalan tek şey de ayakkabılar olmaktadır. Dolayısıyla ayakkabıdan artık modern evler için bir ihtiyaç olduğu fikri de işte buradan çıkmaktadır. Yani modern ev tasarımlarında artık yerini sağlamlaştıran ayakkabılıklar çeşitli tasarımlarla ve modellerle karşımıza çıkar. IKEA firması da bu hususta sunduğu çeşitli ve güzel tasarıma sahip olan ayakkabılık modelleriyle evinizi daha da renklendirmek istemektedir. Ayakkabılık IKEA tasarımcıları tarafından yeniden ve en kullanışlı olacak biçimde tasarlanmış olması, neden bu kadar çok tercih edildiğini gösteriyor.

IKEA Ayakkabılık Modelleri

İsveçli IKEA ayakkabılık modelleri hem oldukça kullanışlı hem de evin tasarımı için tamamlayıcı niteliktedir. Yapmanız gereken IKEA ayakkabılık modelleri arasından hangisinin sizin evinizin tasarımına daha uygun olduğuna karar vermektir. Zira çeşitlilik konusunda da müşterilerini tatmin etmeyi başaran IKEA firması bünyesinde evinize en uygun olan tasarımı bulabilirsiniz. Bu tasarımlar arasında en çok tercih edilen ayakkabılık modellerinden biri ise dolap şeklinde olan ayakkabılık modelleridir. En çok tercih edilen diğer ayakkabılık modelleri ise raf şeklinde olanlardır. Bu iki model de oldukça estetik tasarımlara sahip olan çeşitlerle karşımıza çıkar. İnsanlar tarafından en çok tercih edilen IKEA Hemnes ayakkabılık modeli olmaktadır ve bu modelin beyaz, venge, kahverengi ve bank şeklinde olan modelleri bulunmaktadır.

IKEA Ayakkabılık Modelleri : Hemnes (Beyaz)
IKEA Ayakkabılık Modelleri : Hemnes (Beyaz)
IKEA Ayakkabılık Modelleri : Hemnes (Kahverengi)
IKEA Ayakkabılık Modelleri : Hemnes (Kahverengi)

Dolap Biçiminde Ayakkabılık

Dolap şeklinde olan IKEA ayakkabılık modelleri diğer modeller arasında daha kullanışlı olmakla birlikte evin içerisinde de oldukça hoş bir görüntü yaratmaktadır. Epey ergonomik olan bu dolap şeklindeki ayakkabılık tasarımları da kendi içerisinde çeşitli modellere sahiptir. Örneğin raflı olan bu ayakkabılık modelleri oldukça basit bir şekilde taşınabilir. Dolayısıyla evinizin yerleştirdiğiniz bölümünde gözünüze hoş gelmediği takdirde bu ayakkabılık modelinin yerini kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca raflı olan modellerin en güzel özelliklerinden biri de raflarının azaltılabilir ya da çoğaltılabilir olmasıdır. Yani oldukça fazla ayakkabıya sahip olmanız durumunda bu raflı olan ayakkabılık modelini daha fazla raf sayısı ile kullanabilirsiniz. Fakat ayakkabı sayınız dahilinde bu raflı ayakkabılık modelini iki raflı olarak bile kullanabilirsiniz. IKEA ayakkabılık modelleri arasından dolap şeklinde olan ise kapaklı olan tasarımlardır. Bu modellerde ayakkabılarınızı çekmeceleri yerleştirirseniz ve çekmeceleri açıp kapayarak modeli kullanabilirsiniz. 

IKEA Ayakkabılık Modelleri : Mackapar
IKEA Ayakkabılık Modelleri : Mackapar

Raf Biçiminde Ayakkabılık

Raf şeklinde tasarlanan bu ayakkabılık modelleri dolap şeklinde olan ayakkabı modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Zira daha küçük boyutlarda olması ayakkabılık kavramını daha çok yansıtmaktadır. Bundan dolayı da en çok talep alan ayakkabılık modeli raf biçiminde olanlar olmaktadır. Raf biçimde olan ayakkabılık modellerinin kapaklı olan tasarımları yoktur. Yani bütün raf biçimdeki ayakkabılık modelleri doğrudan açık şekilde kullanılır. Çok fazla ayakkabıya sahip olan kişiler için raf biçiminde olan ayakkabı modellerinin uygun olduğu söylenemez. IKEA ayakkabılık modelleri özelliklerinden en güzeli, çok az yer kaplamakta birlikte oldukça işlevsel olarak kullanılabilmesi ve tasarım bakımından da ev tasarımını desteklemesidir. 

Fiyatlar ile ilgili burada güncel bir bilgi vermek oldukça zor, biliyorsunuz ki sürekli fiyatlar artmakta veya azalmaktadır. Bu sebeple sizlere yanlış bir bilgi vermek istemediğimiz için fiyatları yazmadık. Ama güncel IKEA ayakkabılık modelleri fiyatları için firmanın resmi sitesine gitmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz Mobilya kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu