Aydınlatma

Ahşap Avize Şıklığı İle Tanışın

Ahşap Avize Tasarımları - 7

Avize, bir evin alınması en zor ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü evde yaşayanların genellikle beğenileri, zevkleri aynı olmaz ama ahşap avizeleri herkesin beğeneceğine eminim. Her evde hem ihtiyacımız olduğundan hem de dekoratif olduğundan mutlaka bulunur. Alınan avizeler genellikle metal olmaktadır ancak ben size bugün, ahşabın avizeye ne kadar da çok yakıştığını göstereceğim.

Ahşap Avize Tasarımları - 4

Ahşap Avize Tasarımları - 6

Yeni ev alanlar ya da evini yenileyenler, ilk olarak avizelerden ve koltuk takımlarından sıkılır ve en çok onları değiştirmek isterler. Ama hem daha sağlıklı hem de evinizde doğaya ait bir parça bulundurmak istiyorsanız ya da evinizi ahşap ağırlıklı dekore edeceksiniz, öyle metal bir avize ile dekorunuzu mahvetmeyin.

Ahşap Avize Tasarımları - 5

Ahşap Avize Tasarımları - 3

Dallar ile kaplanmış bir avize veya geometrik şekillerle kesilmiş tahta ile dizayn edilmiş bir avize ile evinizde doğallık ve ferahlık ön planda olucaktır.Ahşabın en güzel özelliklerinden biri, insanlara sakinliği sağlayan bir enerji yaymasıdır.

Ahşap Avize Tasarımları - 1 Ahşap Avize Tasarımları - 2
Ahşap Avize Tasarımları - 8

Eğer doğallıktan yanaysanız ve salonunuz ahşap ağırlıklı ise metal veya kristal bir avize alarak, salonunuzun uyumunu bozmayın ne yapın ne edin, ahşap avize bulun. Gün ışığı veren ampüller ile doğallığınızı tamamlayın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu