Banyo

14 Lüks Banyo Dolabı Modeli

Küçük veya büyük banyo dekorasyonun belki de en önemli ayrıntısı banyoda kullanacağınız banyo dolabıdır. Hem modern görünümlü hem kullanışlı hem de şık görünümlü banyo dolabı modellerinden 14 farklı örneği sizler için derledik bu konumuzda.

IKEA, Koçtaş, Bauhaus gibi yapı marketlerde kolay bulunmayan, işçiliği yüksek banyo dolapları, özellikle klasik beyaz renk dışında ahşap görünümlü, siyah ya da daha farklı tonlarda, özel tasarım olduğunu belli eden modelleri seçmeye çalıştık. Zaten lavabosu, aynası ve dolapta kullanılan malzemenin uzun ömürlü olması, fonksiyonel olması ve tabi ki en önemlisi her ne olursa olsun kullanışlı olması lüks banyo dolapları için olmazsa olmazlardandır.

Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 1

Lüks denince herhangi bir üründen beklenen ilk olarak tasarımının modern ve farkı ilk görüşte karşıdakine yansıtan bir çizgide olmasıdır. Burada yine İtalyan tasarımcılara güvenip, İtalyan banyo dolabı modellerini tercih ederek bir adım öne çıkabilirsiniz.

Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 2

Daha önce yine lüks kategorisinde yazdığımız 16 lüks mutfak dekorasyonu modeli konusunu da, merak edenler inceleyebilir.

Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 3

Kullanılan malzeme, işlevsellik vs. gibi diğer koşullara bakmadan ilk görüşte “işte bu!” diyeceğiniz tüm ürünlerde olduğu gibi İtalyan üretimi banyo dekorasyon ürünlerini, bir banyoyu en şık gösteren tercihlerden olacaktır. Kaldı ki biz de altta gördüğünüz modelleri seçerken özellikle bunu göz önünde bulundurup, buna göre bir derleme hazırladık.

Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 4 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 14 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 13 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 12 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 11 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 10 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 9 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 8 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 7 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 6 Lüks Banyo Dolabı Modelleri - 5

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu