MobilyaOturma Odası

Yeni Sezon Berjer Modelleri

Günümüz modern evlerin vazgeçilmezi ”berjer”ler. Evin içinde ayrı bir köşe, ayrı bir hava ve sohbet ortamı oluşturan tekli koltuklar…
Renk renk, her eve uygun ve her bütçeye uygun olan berjerleri zevkinize göre seçmek artık pek de zor değil. Berjerleri kategori edersek ve kendi zevkimize göre seçersek daha başarılı sonuçlar elde edebiliriz evlerimizde.

Alfemo, Bellona, İstikbal, Mudo, Vivense ve Lazzoni gibi markaların 2016 yeni sezon için kataloglarında yer verdikleri berjer modelleri konuya ekliyoruz.

Mudo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Marne
Bunun için dikkat etmemiz gereken bir kaç husus var. Öncelikle;
* Bütçe belirlenmesi
* Berjeri koyacağımız köşenin seçilmesi
* Zevkimize göre berjer ya da kumaşların seçimi
* Berjerle birlikte kullanacağımız aksesuarların seçimi…
Bütçeyi belirledikten sonra berjeri yerleştireceğimiz aydınlık ve güzel bir köşe seçmek gerekli. Çünkü başlı başına bir sohbet alanı oluşturuyor, rahat ve sevebileceğimiz bir köşede olması; masa, sehpa, abajur ve ya yer vazosu gibi aksesuarlarla daha hoş bir ortamda sohbet edip evimizde kendi seçtiğimiz alanda zaman geçirme şansı tanıyor.

Mudo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Maharaja

Peki berjer çeşitleri nelerdir, zevkimize uygun koltuğu nasıl seçebiliriz ?
* Pop-art kumaşlarla renkli ve çarpıcı kumaşlardan seçebileceğimiz berjerler; modern ve kendini her zaman genç ve aktif hissedenlerin vazgeçilmezi durumunda.

Mudo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Evonna
* Varaklı berjerler, gösterişi seven, ben buradayım dedirten koltuklardır. Mükemmel ve gösterişli zevkinizi gözler önüne serer.

Lazzoni Yeni Sezon Berjer Modelleri
* İskelet modern berjerler, zarafetin mistik kokusunu bize sunar. 18. 19.yy havası uyandıran, estetik koltuk seçimleridir. Diğer berjerlere göre daha az yer kaplayabilirler.

İstikbal Yeni Sezon Berjer Modelleri - King
* Chester berjer modelleri, özellikle bu yıl baya revaçta olmakla birlikte her eve uygundur. Klasik, spor her evde rahatlıkla kullanılabilir. Koltuk başları ve minderleri daha kalındır.

İstikbal Yeni Sezon Berjer Modelleri - Elizabeth
* İşlemeli, oymalı ve varaklı berjerler, özel el işçiliği ile zengin görünüşü evinizin havasını tamamen değiştirmeye aday.

Bellona Yeni Sezon Berjer Modelleri - Talya
* Kleopatra tarzı berjerler, rahatına, gösterişe düşkün ev sahipleri için oldukça ideal. Tam yayılmalık olan bu koltuklar varakları yahut oymalarıyla gayet şık olabiliyorlar.

Bellona Yeni Sezon Berjer Modelleri - Nevada

Berjerlerin modelleri ve trendleri hiçbir zaman geçmez. İstediğinizde koltukları ve minderleri kadife, renkli ya da pop art kumaşlarla döşemek oldukça kolay.

Bellona Yeni Sezon Berjer Modelleri - Line
Berjerlerin ahşap bölümleri için; ahşap boyası ve cila, kumaşları birleştirmek için silikon yapıştırıcı. Ve gelsin yeni, havalı berjerleriniz…

Alfemo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Victoria Alfemo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Lounge Alfemo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Delon Alfemo Yeni Sezon Berjer Modelleri - Hamilton

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu