Ev DekorasyonuOturma OdasıYatak Odası

Yeni Evlenecek Çiftlere Dekorasyon Önerileri

Yeni evlenecek çiftlerimiz oturacakları evi seçmek ile birinci adımı atacaktır. Ev onların mı, kiralık mı bu durumda tercihleri belli bir oranda değişecektir. Ev problemi çözülünce iki çiftin zevklerinde orta nokta arayışı başlayacak mutlaka seçilecek mobilyanın tarzına mobilyacıya gitmeden karar verin zaten modellerin çokluğu olacak birde klasik mi modern mi polemiği yaşanmasın

Yeni evlilere dekorasyon önerileri

Yeni evlenecek çiftler eğer kiralık bir daireye çıkacaklar ise modüler mobilya almaları anlamlı olur. Daha sonra taşınacakları mekana göre azaltıp artırabilirler. Dolap seçimlerinde de modüler dolaplar tercih edilmeli. Perde seçimlerinde de en az 2 odanın perdesi aynı olursa olası yeni evde 2 perde uyumlu olacak şekilde kullanılabilir her eve yeni perde yapım işi ucuz ve basit bir şekilde hallolur.

Yeni evlilere dekorasyon önerilerii

Yeni evli çiftler çok fazla dekoratif aksesuar almamalı çünkü yakın arkadaş ve aile evi ilk ziyaretlerinde bu içerikte pek çok malzeme almakta yeni evli çiftimize alınan bu dekoratif malzemeleri değişim fişleri ile kombin yapmak kalmakta.

Yeni evlilere dekorasyon önerileri oturma odası

Seçilecek mobilyalarda çok iddialı renkler yerine kolay kombinlenebilecek renkleri tercih ederlerse alınacak mobilyayı en azından düğün borçları bitene kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Yeni evlilere dekorasyon önerileri -  yatak odası

Mobilyaları tek bir satıcıdan almak çoğu zaman işe yarar ödeme kolaylığı artı alışveriş promosyonu sehpa ve zigon takımı olarak mobilyacımızdan düğün hediyesi olarak gelir. Ayrıca tek bir firma olursa nakliye ve kurulumda tek elden olacağından gereksiz eleman bekleme derdi de kalmayacaktır.

Yeni evlilere dekorasyon önerileri - yatak odası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu