MobilyaYatak Odası

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri

Yatak odalarınızın kasvetli boğucu bir görünüm de olmasını istemiyorsanız odanızın dolaplarını iyi konumlandırmalı ve iç işlevini iyi organize etmelisiniz.

Dolaplar mümkünse odanın kullanılmayan yani az ışık alan kapıya uzak bölümlerine konumlanırsa daha elverişli ve geniş alana sahip olabilirsiniz.

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 6

Dolaplar modüler seçilebileceği gibi iyi marangozdan yerinizin ölçülerinde bir gömme dolapta yaptırabilirsiniz.

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 1

Günümüz modasında çok eşya olmayan ferah odalar makbul. Bunun için de artık etajer dediğimiz aynalı makyaj ve bakım masaları artık banyolarımıza taşındı yatak odanızda onlar ile boşu boşuna yer işgal etmeyin. Büyük çamaşır dolabı olarak kullanılan şifonyerler klasik takımlarda yerini korurken modern takımlarda çamaşır dolapları büyük dolapların içerisine alt bölüme çekmece olarak yerleşti.

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 5

Pantolon ve gömlek birbirinden ayrıldı dolabınızı 4 bölünmüş olarak düşünmeniz gerekli çamaşırlar için çekmece, gömlek ve ceketler için çekilebilir askılıklı bölüm, kravat ve pantolonlarınız için şeritli askılık ve kazak, tişört gibi giysilerinize uygun raflar.

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 4

Kapakların sürgülü olması büyük yer avantajı sağlayacağı gibi dış kapaklarında monte edilecek aynalar ile giysilerinizin görünüş ve duruşunu kontrol edebileceğiniz son noktayı oluşturacaktır.

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 3

Etajerler kalktı demiştik takılarınız için artık çok şık aynalı ve ayaklı takı dolapları mevcut hem aradığınızı kolay bulmanız hem de yer kaplamaması ve odanıza farklı bir hava katmasından dolayı tercih edebilirsiniz.

Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 2

Dolaplarınızda yer kazanmak için Ikea, Koçtaş gibi yapı marketlerden alabileceğiniz dolap düzenleyici aparatlar dolaplarınızın kullanımını rahatlatacak ekstra alana sahip olmanızı sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu