Yatak Odası İçin Dolap Modelleri - 5

Gardrop modelleri arasından evinize uygun olanı seçmek için sizlere ipucu vermeye çalışacağız. Gardrop seçimi ve iç dizaynı yatak odanızın şıklığı için en önemli noktaların başında gelmektedir. Eğer sizde yatak odanıza dolap arıyorsanız konuyu incelemenizi tavsiye ederiz.

Yatak odası dekorasyonu yaparken kasvetli boğucu bir görünüm de olmasını istemiyorsanız dolaplarını iyi konumlandırmalı ve iç işlevini iyi organize etmelisiniz.

Trend Gardrop Modelleri

Dolaplar mümkünse odanın kullanılmayan yani az ışık alan kapıya uzak bölümlerine konumlanırsa daha elverişli ve geniş alana sahip olabilirsiniz.

Gardrop Modelleri : Siyah Gardrop Modeli

Gardrop modelleri modüler seçilebileceği gibi iyi marangozdan yerinizin ölçülerinde bir gömme dolapta yaptırılabilir.

Gardrop Modelleri : Kahverengi Gardrop Modeli

Günümüz modasında çok eşya olmayan ferah odalar makbul. Bunun için de artık etajer dediğimiz aynalı makyaj ve bakım masaları artık banyolarımıza taşındı yatak odanızda onlar ile boşu boşuna yer işgal etmeyin. Büyük çamaşır dolabı olarak kullanılan şifonyerler klasik takımlarda yerini korurken modern takımlarda çamaşır dolapları büyük dolapların içerisine alt bölüme çekmece olarak yerleşti.

Gardrop Modelleri : Gardrop İç Dizayn

Pantolon ve gömlek birbirinden ayrıldı dolabınızı 4 bölünmüş olarak düşünmeniz gerekli çamaşırlar için çekmece, gömlek ve ceketler için çekilebilir askılıklı bölüm, kravat ve pantolonlarınız için şeritli askılık ve kazak, tişört gibi giysilerinize uygun raflar.

Gardrop Modelleri : Siyah ve Beyaz Gardrop Modeli

Seçeceğiniz gardrop modelleri tasarımları arasından kapakları sürgülü olanlar, büyük yer avantajı sağlayacağı gibi dış kapaklarında monte edilecek aynalar ile giysilerinizin görünüş ve duruşunu kontrol edebileceğiniz son noktayı oluşturacaktır.

Gardrop Modelleri : Kahverengi ve Beyaz Gardrop Modeli

Etajerler kalktı demiştik takılarınız için artık çok şık aynalı ve ayaklı takı dolapları mevcut hem aradığınızı kolay bulmanız hem de yer kaplamaması ve odanıza farklı bir hava katmasından dolayı tercih edebilirsiniz.

Gardrop Modelleri : Desenli Gardrop Modeli

Dolaplarınızda yer kazanmak için Ikea, Koçtaş gibi yapı marketlerden alabileceğiniz dolap düzenleyici aparatlar dolaplarınızın kullanımını rahatlatacak ekstra alana sahip olmanızı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here