Ev DekorasyonuMobilya

Yaratıcı Sehpa ve Masa Modelleri

Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 8

Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı sehpalar ve masalardır. Her evde farklı ebatlarda mutlaka bulunur. Ancak bir süre sonra bu sehpalar ya da masalar gözünüze batmaya başlar çünkü sadece yer kaplarlar ve hiç bir özellikleri olmaz.

Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 4

Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 6

Ama bazı sehpalar ya da masalar var ki insanların yaratıcılığının sınırlarını zorluyorlar. Gizli bölmeleri olan, açılıp kapanabilen ya da altından küçük tabureler çıkan bir sürü farklı ürün bulunmaktadır. Böyle gizli bölmeleri olmayan ama çok gösterişli ürünler de sizin için uygun olabilir. Değişik geometrik şekillerde tasarlanan ürünler zevkinize hitap ediyor olabilir.

Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 7

Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 1

Sizlere kullanım kolaylığı sağlayan ve beğendiğiniz sehpaları almanızı tavsiye ediyoruz aksi takdirde 3 ay sonra işe yaramaz bir mobilya olmaktan öteye gidemez. Sizin beğenilerinize, zevklerinize uygun sehpa ya da masa bulmak her zaman kolay olmayabilir ancak size bir fikir vermesi açısından, bazı modelleri sizinle paylaşmak istedik.


Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 2 Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 3 Yaratıcı Sehpa ve Masalar - 5Hem eğlenceli hem gösterişli hem de kullanım kolaylığı olan sehpalar ve masalar, evinize farklı bir hava katacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu