Bahçe

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları

Bahçelere yapılan dekorasyonlar, belki mevsimlik oluyor ancak yaz aylarında çok güzel olduklarını söylemeliyiz. Daha önceki “12 Yaratıcı Bahçe Dekorasyonu Ürünü” yazımızda sizlere 12 farklı ürün göstermiştik. Bu yazımızda ise çiçeklerle ya da eski eşyalarla dizayn edilmiş bahçe dekorasyonlarını göstereceğiz.

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 7

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 8

Herkes çiçek eker ancak onları doğru yerlere ekerek şekil vermek, gerçekten hayal gücünüzle doğru orantılıdır. Belki eski bir el arabası, belki ucuz bir içecek şişesi bahçenize farklı bir hava katmak için yeterlidir. Bunları yapmak için öncelikle zamana daha sonra kendi beğeninize ve birazcık sabır gerektirir.

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 3

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 1

Bazen bir taşı ya da çitleri boyamak, tahtadan yapılma bir ürünün içerisine yerleştirilen çiçekler, kullanılmayan bir ayakkabının içerisine ekilen çiçekler ve aklınıza gelebilecek bunlar gibi bir sürü örnek bahçenize çok güzel bir görünüm sağlayacaktır.

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 9 Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 6

Sizin düşünmenize yardım edecek bir kaç örnek göstermek istiyoruz. Belki bu örneklere beğenir ya da onların sayesinde aklınıza bir fikir gelir düşüncesiyle sizlerle paylaşıyoruz.

Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 5 Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 4 Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları - 2Bunlar sizin için seçtiklerimizden bazıları, umarım fikir sahibi olmuşsunuzdur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu