AksesuarAydınlatma

Sıcaklarda Serinleten Pervaneli Avize Modelleri

Pervaneli Avize Modelleri

Yaz aylarında, evinize klima almaya bütçeniz yetmiyorsa veya klimanın lükse kaçtığını düşünüyorsanız, sizleri serinletecek daha ucuz maliyetli seçeneklerde mevcut. Koçtaş, Ikea veya Bauhaus gibi ev dekorasyonu için ürünler satan firmalarda tavan vantilatörü ya da diğer isimle pervaneli avize bulmanız mümkün. Açılı yaprakları sayesinde arkasında kalan havayı aşağıya doğru hava akımı yaratırlar. Klima gibi bir anda soğuk havayı odaya üflemez, bu nedenle klimadan daha sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Pervaneli Avize Modelleri 5

Pervaneli Avize Modelleri 1

Önemli olan bir konuda, montaj konusudur. Öncelikle takılcak olan avizeyi çıkartmalı ve elektrik bağlantılarının düzgün olduğu kontrol edilmelidir.Tavana sabitlenecek olan parçanın delikleri tavana işaretlenmelidir, yanlış delinirse parça deliklere uymaz ve boşuna tavanı delmiş olursunuz. Daha sonrası parçaları uygun yerlere vidalama  işleminden ibarettir.

Pervaneli Avize Modelleri 3

Pervaneli Avize Modelleri 4

Aklınızda bu tarz bir ürün bizi serinletmez düşüncesini çıkartmanızı öneriyorum. Belki görüntüsü öyle olabilir ama ortamı bir anda serinleten bir ürün. Fiyat aralığı 150 Türk Lirası ile 400 Türk Lirası arasında değişen bu ürünleri almanızı tavsiye ediyoruz. Bir çok renk ve model çeşiti bulunan pervaneli avizeler, evinizin dekoruna ve sizin zevkinize göre bulmanız mümkün. Hem aydınlatma hem de sizi serinletme görevini üstlenen tavan vantilatörleri evinize de güzel bir hava katacağına eminim.

Pervaneli Avize Modelleri 2

Pervaneli avizeler de kullanılan sistem ile, isterseniz sadece aydınlatmak için, isterseniz sadece serinlemek için isterseniz de her ikisini birden çalıştırma imkanına sahipsiniz.

Pervaneli Avize Modelleri 6 Pervaneli Avize Çocuk Odası Modeli

Pembe Pervaneli Avize Modeli için bize oldukça fazla soru gelmektedir. Ürünü 165$+15$ (kargo bedeli) ile amazon’dan satın alabilir, “Hunter Dreamland 44-in” olarak aratabilirsiniz.

Ofis ve çocuk odası için tasarlanmış pervaneli avizelerde mevcuttur.

Öğrenmek istediklerinizi bize yorum olarak gönderirseniz, yardımcı olmaya çalışırız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. sayIn satIs eLamanLarI yukarda resimLerde görmüs oLdugumuz tavan avize pervaneLerinin beyaz renLi
    ve 5 kanatLi oLanLarIn fiyatLarInI biLdirmenizi ve kargo ücretinin oLup oLmadIginada yazarsanIz memnun oLurum saygILarImLa mehmet vehbi duru

    1. Sayın Mehmet Bey,
      Sitemiz satış amaçlı değil, tanıtım amaçlı ürünler paylaşılmaktadır ama söylediğiniz avizeyi araştırıp en kısa surede size, ürün ile ilgili bilgiler paylaşılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu