Ev Dekorasyonu

Salonunuz İçin Televizyon Ünitesi Fikirleri

Hepimiz televizyon izliyoruz, izlerken de rahat olmayı seviyoruz. Oturma grubunu seçerken çoğu zaman rahatlığına bakıyoruz, televizyon ünitesine ise bakmadan geçiyoruz, belki biraz lükse kaçıyor olabilir ancak salonunuza hava katacağıda bir gerçek.

Tv Ünitesi Fikirleri - 4
Tv Ünitesi Fikirleri - 3 Oturma grubunuza ve salonunuza uygun bir TV ünitesi, emin olun televizyon izlenme kalitesini arttıracak. Salonunuzda duran dvdler, araç gereçler ortadan kalkıcak, belki üzerine ekleyebileceğiniz bir kaç aksesuarla, salonunuz daha farklı bir görünüme sahip olacaktır. Modern veya klasik televizyon ünitesi seçmek sizin zevkinize kalmış ancak seçeceğiniz ünite salonunuz ile uyumsuz olması durumda, gözünüze güzel gözükmeyecektir. Ahşap ağırlıklı bir salona sahipken modern bir ünite seçmeniz saçma olur.

Tv Ünitesi Fikirleri - 2

Eğer salon takımınızı ayrı değilde bir takım olarak alıyorsanız, mesela İstikbal, Doğtaş gibi firmalardan zaten oturma grubuna uygun olarak tasarlanıyor. Ancak ayrı alacaksanız, Ikea ya da Koçtaş firmalarında satıldığı gibi o zaman salonunuzun karakterini iyi bilmeniz gerekir. Sizin bir televizyon ünitesini beğenmeniz, o ünitenin evinize yakışacağı anlamına gelmiyor.

Tv Ünitesi Fikirleri - 5

Eğer salonunuza uygun ve zevkinize hitap eden tasarımı bulduysanız, bir sonraki aşama renktir. Renk olarak en azından salonunuzdaki bir eşyaya uyması, daha güzel durmasını sağlar. Ya da oturma grubunuzun renginin zıt rengini alırsanız, değişik bir hava katar. Bütün salon grubunuzun aynı renk olması bir süre sonra içinizi sıkacaktır.

Tv Ünitesi Fikirleri - 1

Bir diğer tavsiyemiz, televizyon ünitesini koyacağınız duvar rengini değiştirmeniz. Sadece o duvar için geçerli olmak üzere, arkasına duvar kağıdı ile koyu bir renk kaplarsanız çok şık bir salona sahip olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu