Bahçe

Prefabrik Yüzme Havuzları

Daha önceki “Sizi Serinletecek Yüzme Havuz Tasarımları” yazımızda bahçenize uygun havuz tasarımlarından bahsetmiştik. Bu yazımızda ise eğer bahçeniz yeni bir havuz yapımı için uygun değilse, belki evinizin elektrik, su tesisatlarının nereden geçtiğini bilmiyor olabilirsiniz veya tesisatlarınız evinizin bahçesinin altından geçiyor olabilir. Siz de işinizi şansa bırakmak istemiyor olabilirsiniz. Havuz yapımı sırasında yapılabilecek bir hata, su veya elektrik tesisatınıza zarar verir ve hiç yoktan size masraf çıkarabilir.

Prefabrik Havuz - 2

Prefabrik Havuz - 1

Ancak prefabrik yüzme havuzları sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor. Yaz aylarında prefabrik yüzme havuzunuzu bahçenize kurabilir ve serinlemeye başlayabilirsiniz. Kış aylarında ise havuzunu toplar ve bir odaya veya depoya kaldırabilirsiniz. Hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz hem de evinizde bir yüzme havuzuna sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Havuz - 3

Küçük çocuğu bulunan aileler iyi bilir, denize veya bir otelin havuzunuza gittiğinizde suyun ne kadar temiz olduğunu bilemezsiniz ve gözünüzü çocuğunuzdan 1 dakika bile olsa ayıramazsınız. Ama bu tarz yüzme havuzların avantajı, istediğiniz derinliklerde olabilen, evinizin bahçesinde olduğundan sizin için daha rahat ve suyun temizliğinden emin olursunuz.

Prefabrik Havuz - 4

Prefabrik Havuz - 5

Koçtaş, Decathlon gibi firmaların farklı derinliklerde ve ebatlarda olabilen bu ürünleri 1.000 Türk Lirasından 7.000 Türk Lirası arasında fiyatları mevcuttur. Bugün nereden baksanız bir havuzun maliyeti 30.000 Türk Lirasından aşağıda değildir. Böylece tasarrufta yapmış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu