Canavarlı Çorba Kepçesi - 1

Ortalama her 10 kadından 7’si ömürlerinin yarısını mutfakta yemek yaparken geçiriyorlar. Annelerimiz, eşlerimiz, kardeşlerimiz sabah, öğle, akşam yemek yapmak için uğraşıp duruyorlar. Onlar mutfakta zamanlarını geçirirken en azından gördüklerinde yüzlerini gülümsetebilecek ürünler dizayn etmişler. Bende sizlere mutfağınız için tasarlanmış yaratıcı mı yaratıcı 10 ürünü paylaşmak istedim.

10Canavarlı Kepçe

Canavarlı Çorba Kepçesi - 1

Tencerede içerisinde sanki Van gölü canavarını andıran bir yaratık varmış gib duruyor. Oldukça sevimli olduğu gözlerden kaçmayan bu canavarın amacı sadece size çorba koymak.

Canavarlı Çorba Kepçesi - 2

9Kar Küreli Şekerlik

Kar Küresi Şekerlik - 1

Kahvenize, çayınıza, kekinize hatta kurabiyelerinize şeker ya da pudra şekeri atmak hiç bu kadar zevkli olmamıştır. Uzaktan bakılınca sanki kar küresine benzeyen ama asıl amacı sizin ürünlerinizi tatlandırmak olan şirin ürünün yaratıcısı Peleg Dizayn Stüdyodur.

Kar Küresi Şekerlik - 2

8Kemik Şeklindeki Kaşık

Kemik Şeklindeki Kaşık

Kendinizi sanki Çakmaktaşlar gibi hissedebileceğiniz, milattan önce 300’ler de sanacağınız kemik şeklindeki kaşıklar. Yemeklerinizi taş devri zamanındaki gibi pişirmek istiyorsanız, bu ürün tam sizlik.

7Canavarlı Süzgeç

Canavarlı Süzgeç

İlk ürünümüzle aynı tasarıma sahip olan bu sevimli canavar, bu kez sulu yemekleriniz için hizmetinizde.

6Avokado Şeklinde Kaşık Altlığı

Avokado Şeklinde Kaşık Altlığı - 1

Hepimiz yemek karıştırırken içine daldırdığımız kaşığın, sağı solu pisletmesine uyuz oluruz. Bazen bir peçete bazen de bir çay tabağı koyarız altına. Ama bu ürün mutfağınızda hem şık duruyor hem de artık sağı solu pisletmek zorunda kalmıyoruz.

Avokado Şeklinde Kaşık Altlığı - 2

5Kokteyl Şeklinde Kapak Tutucağı

Kokteyl Şeklinde Kapak Tutucağı - 1

Bazı yemeklerin taşmaması için tencere kapağının biraz açık kalması zorundadır. Bu dahiyane ürün hem tencere kapağınızı havada tutuyor hem de kokteyl havası yaratıyor. Hani kokteyl bardaklarında süs olarak duran limon ya da portakal parçası gibi.

Kokteyl Şeklinde Kapak Tutucağı - 2

4Biberli Baharatlık

Biberli Baharatlık - 1

Yemekleriniz içerisine tat vermek amacıyla döktüğünüz baharatlar, artık yemek yerken tabağınıza dökülmeyecek. Örneğin çorbanıza tat vermesi için içine koyacağınız defne yaprağı tabağınıza dökülmeyecek.

Biberli Baharatlık - 2

3Denizaltılı Çay Demliği

Denizaltı Cay Demliği

Bitki çaylarınız demlenirken eğleneceğiniz bir tasarım ürünü.

2Ayaklı Salata Kaşığı

Ayaklı Salata Kaşığı - 2

Salata almak için tabi başka bir salata kaşığınız yoksa, artık kaşık ve çatalla salata alma devri kapandı. Ayakta durabilen bu salata kaşıkları elenceli gözüküyor. Salatanın içersine bıraktığımızda ise yardıma muhtaç bir çocuk sanki.

Ayaklı Salata Kaşığı - 1

1Zincirli Şişe Tutacağı

Zincirli Şişe Tutacağı - 1

Şişelerinizi görenlerde 2-3 saniye kadar bir duraksama ve yüzlerinde bir anlık şaşkınlık yaratmak istiyorsanız bu ürün size yardım edebilir. Şişelerinizin havada duruyormuşcasına olan görüntüsü yüzlerde bir gülümsemeye sebep olacaktır.

Zincirli Şişe Tutacağı - 2

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here