Ev DekorasyonuMobilya

Klasik Tarz Mobilya Önerileri

Klasik Tarzda Mobilyalar - 5

Modern mobilyaları beğenmiyorsanız, renkli oturma grupları hoşunuza gitmiyorsa, sizin beğeniceğiniz mobilyalar kesinlikle klasik modellerdir.Ahşap ağırlıklı mobilyalar evinizi daha karamsar bir hale sokacaktır ancak tabi ki güzel görünmemesi için hiç bir neden yok.

Klasik Tarzda Mobilyalar - 6

Klasik Tarzda Mobilyalar - 8

Ahşap mobilyaları, deri kumaşlar ile uyumu bir gerçek. Hiç bir deri kumaş, ahşaba yakıştığı kadar başka hiç bir mobilyaya yakışmaz. Ahşap koltuklar ile uyumlu bir vitrin, masa ya da vitrin odanızı güzel bir görünüme sokacaktır. Ahşabı belli zaman aralıklarda verniklemek gerektiği için bakımı birazcık uğraştırır, diğer modern tarzdaki mobilyalar gibi silmek veya temizlemek ile işiniz bitmiyor yani.

Klasik Tarzda Mobilyalar - 7

Klasik Tarzda Mobilyalar - 2

Meşe, akçaağaç, ceviz gibi ahşap seçenekler mevcuttur. Farklı ağaçlardan değilde tek tarz ahşaplardan evinizi dekore ederseniz hem gözünüz yorulmaz hem de bir uyumluluk yaratırsınız. Antika görünümlere sahip mobilyalar için, eskitilmiş tarzda mobilya satın alabilirsiniz ya da gerçekten eski mobilya alabilirsiniz. Çukurcuma ve Kadıköy’de ikinci el ve temiz mobilyalar satan dükkanlar mevcut.

Klasik Tarzda Mobilyalar - 4

Klasik Tarzda Mobilyalar - 3

Her ne kadar eviniz 1800 yıllarının İngiltere’sine benzeyecek de olsa klasik mobilyaların hali hazırda çok fazla insan tercih etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu