Duvar Dekorasyonu

Duvarlarınızda Tabaklara Yer Açın

Kullanmaya kıyamadığınız, sizin için manevi değeri olan ya da aksesuar olarak satın aldığınız tabaklarınıza yer bulamıyorsanız, sizin için çok güzel bir önerimiz var. Duvarlarınızda tabaklara yer açın!

Duvarda Tabak Tasarımı - 4

Duvarda Tabak Tasarımı - 1

Porselen veyahut cam tabaklarınızı, bir köşeye atmak yerine, son derece modern bir görünüm ile kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz.

Duvarda Tabak Tasarımı - 5Tabak boyama kursalarına giderek bu yeteneğinizi geliştirebilirsiniz ya da televizyonlara ev hanımları için bazı programlar bulunmakta, bu programlarda da buna benzer uygulamaları izleyerek, kendiniz de deniye deniye yeteneğinizi artırabilirsiniz. Duvara astığınız resimlerden, fotoğraflardan biraz daha farklı durmaktadır ama emin olun sizde beğeniceksiniz.

Duvarda Tabak Tasarımı - 3

Tablolar veya aynalar kadar güzel duran tabaklar, odanıza farklı bir hava katmanın yanı sıra kullanmadığınız, sizin için değerli tabakları aksesuar olarak kullanma imkanı verir hem de duvarınız boş ise doldurmanıza yardımcı olur. Çinili tabaklar, yaldızlı tabaklar ya da üzerine desenler, şekiller çizdiğiniz tabaklarınızı duvarlara asmayı bir düşünün derim.

Duvarda Tabak Tasarımı - 2

Duvarda Tabak Tasarımı - 6

Eğer kendiniz tabaklarınızı süslemek için uğraşmak istemiyorsanız, bunun için çoğu alış veriş merkezlerinde kaligrafi sanatı ile uğraşan yerler mevcut. Ne yazdırmak istiyorsanız, onların yardımıyla bir kaç içinde size teslim ederler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu