AksesuarDuvar Dekorasyonu

Duvarınız İçin Yapışkanlar

Evinizin duvarları gözünüze boş mu gözüküyor ? O zaman sizler için çok iyi bir önerimiz var. Duvarlar stickerı tam size göre bir ürün, birbirinden farklı ve yaratıcı stickerlar duvarlarınızı renklendirecek.

Duvar Sticker - 5

Evinizin duvarlarına geometri şekilli, ağaç deseni ya da ünlü birinin resmini yapıştırmanız mümkün. Kendi zevkinize, beğenilerinize göre tasarlayabilir ve evinize farklı bir hava katabilirsiniz. En düzel yanından bir tanesi de sıkılmaya başladığınızda söküp çıkarabilirsiniz.

Duvar Sticker - 1

Duvar Sticker - 4

Duvar kağıdı gibi pahalı bir ürün değildir. Çıkarttığınız zaman arkasında iz bırakmayan, duvar kağıdı gibi uğraştırmayan bu ürün, eğer duvarlarınızda sizde göz kamaştırıcı olmasını istiyorsanız denemenizi tavsiye ediyoruz. Avantajlı bir yönü var bu duvar yapışkanlarının, diyelim ki bir tablo aldınız ancak bir süre sonra sıkılabilirsiniz ama bu üründen sıkılırsanız söker atarsınız hemde tabloya vereceğiniz ücret ile belkide 10 farklı ürün alabilirsiniz.

Duvar Sticker - 3

Duvar Sticker

Duvar Sticker - 2

Koçtaş, Ikea gibi firmalar da bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Fiyatları 20 Türk Lirası ile 50 Türk Lirası arasında değişmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu