Nadiren iki kez iyi bir ilk izlenim edinme fırsatımız var… Her durumda, evin girişini dekore ederken kendimize söyleyebileceğimiz şey budur. Ve bu esas olarak zevkinize ve konaklama tarzınıza göre orantılı bir sorudur: çok sayıda renk ya da değil, az ya da çok çiçekli bitkiler, yapılandırılmış ya da pastoral atmosfer… Bu ilhamlardan hangisini tercih edersiniz?

1. Çiçek çelenk

Taç kış sezonunun ayrıcalığı değil! Aksine, yılın diğer zamanlarında bile hoş bir sürpriz olabilir. Taze veya kuru çiçeklerden yapılmış, romantik ve şiirsel dokunuş.

ön kapı çelenk çiçekler
Kredi bilgileri: iStock / Cynthia Shirk

2. Minimalist

Bahçede çok fazla zaman harcamadan biraz yeşillik isteyenler için mükemmeldir. Şimşir güvenli bir bahis ve basit ve ayık bir yol girişini yapılandırmak.

modern şimşir giriş

Kredi bilgileri: iStock / Polnon Prapanon

3. Pişmiş toprak cazibesi

Eski taşlarla, bu saksılar ve farklı çiçek çeşitleri bir taraf getiriyor rustik ve doğal, daha çiçekli olamaz bir giriş için!

Giriş evi saksılar pişmiş toprak

Kredi bilgileri: iStock / InnaFelker

4. Yazlık baskı

Beyaz bir bariyer, basamaklı çiçekler … Ayarlamak gibi bir şey yok romantik ve pastoral atmosfer esinlenerek en güzel evler Kanalın her yerinden!

giriş yazlık yazlık çit

Kredi bilgileri: iStock / Backyard

5. Tek renkli

Üzüntü ile eşanlamlı değildir, bunun kanıtı şudur renk tonları kahverengi tonlarında. Dikkat çekmeyen bir görüntüleme için ideal, şık ve modern.

modern ev giriş çalı

Kredi bilgileri: iStock / hikesterson

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here