Duvar DekorasyonuEv Dekorasyonu

Boş Duvar İçin Dekorasyon Önerileri

Bomboş bir duvar tabi ki hepimizin canını sıkar ve hoş görünmez. Duvarlara uygulayacağımız farklı dekorasyonlar ile duvarlarımızı neşelendirebilir ve şık görünümler elde edebiliriz.

Duvar rengine uyumlu olacak şekilde çerçeve, fotoğraf, tablo ve aynalar ile süsleyebilirsiniz.
Boş Duvar İçin Çerçeve Dekorasyonu

Komple duvarı duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Tabi mobilyalar ile uyumlu olmak koşulu ile.

TV Ünitesinde Duvar Kağıdı

Eğer odanız küçük ise boş olan duvarını komple ayna ile kaplayabilirsiniz. Böylece hem odanız daha geniş görünecek hem de duvar boşluğunu kapatmış olacaksınız, daha aydınlık daha ferah bir odaya sahip olacaksınız.  Fakat bu seçeneğin biraz maliyetli olduğunu belirtmekte fayda var.

Boş Duvar İçin Ayna Dekorasyonu

Tablo ve duvar süslemelerinden yararlanabilirsiniz.

Boş Duvar İçin Desen Dekorasyonu

Boş duvarınızı odanızın rengine ve mobilyalara uygun şık bir kitaplıkla değerlendirebilirsiniz. Hem boş durmamış olacak hem sizin kitaplarınız, fotoğraflarınız ve CD’leriniz ortalıkta durmamış değerlenmiş olacaktır.

Boş Duvar İçin Kitaplık Dekorasyonu

 

Örneğin fotoğraflar ile döşediğiniz duvarınıza çerçeve aralarına aplikler koyabilirsiniz. Böylece çok daha şık bir hava katmış olacaksınız. Üstelik bu aplikleri her yerden ve her bütçeye göre kolayca temin etmeniz mümkündür.

Boş Duvar İçin Aplik Dekorasyonu

Eğer resim yeteneğiniz varsa duvarlarınızı kendiniz motifler ya da desenler yaparak boyayabilirsiniz. Mesela rengarenk saksılar ya da minik evler yaparak duvarınızı neşelendirebilir çok sevimli bir hava katabilirsiniz.

Boş Duvar İçin Süsleme

Sırf duvarınız dolsun diye gereksiz şeylerle doldurmak yerine birbiriyle uyumlu parçalar kullanmanız daha hoş olacaktır unutmayın amaç doldurmak değil boş alanı değerlendirmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu