Bellona Koltuk Takımı: Impera Koltuk Takımı
Bellona Koltuk Takımı: Impera Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımı modelleri hem oturma odalarında hem de misafir odalarında kullanıma uygun şekillerde sunulmaktadır. Bellona koltuk takımları içerisinde modern tasarım mobilyalar olduğu gibi oldukça şık tasarımlardan oluşan mobilyalar da bulunmaktadır. 

Bellona koltuk takımı modellerinde; küçük odalar için uygun olarak tasarlanmış mobilya çeşitleri de bulunurken aynı zamanda geniş odalar için farklı parçaları birleştirilerek kullanıldığı mobilyalar da bulunmaktadır. 

Bellona Koltuk Takımı: Mavenna Koltuk Takımı
Bellona Koltuk Takımı: Mavenna Koltuk Takımı

Son yılların Bellona koltuk takımı modellerinde en çok tercih edilen renk tonları mavi ve gri gibi tonlar olarak bilinmektedir. Mavinin koyu ve açık oldukça farklı renk kartelaları sunan modelleri bulunmaktadır. 

En Çok Talep Edilen Bellona Koltuk Takımı Modelleri Nelerdir?

Bellona koltuk takımı modelleri içerisinde en çok tercih edilenler, genellikle kullanım anlamında kolaylıklar sunan ve modern tasarımlar içeren koltuklar olarak bilinmektedir. Bu modeller içerisinde renk anlamında da en çok tercih edilenler yumuşak renkler olarak bilinmektedir. 

Bellona Koltuk Takımı: Vienza Koltuk Takımı
Bellona Koltuk Takımı: Vienza Koltuk Takımı

Koltuk modelleri içerisinde hem şık modellerde hem de spor modellerde kullanılmakta olan Chester model koltuklar da Bellona modelleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Düğmelerin oluşturduğu modern tasarımlar, ev dekorasyon ürünleri ile birleştirildiğinde çok özgün bir sunum oluşturmaktadır. 

Talep edilen koltuk modelleri içerisindeki bir diğer seçenek ise açılabilir berjer özellikleridir. Bu koltuk modelleri ev içerisinde yatak ihtiyacı çok olan ya da sık misafiri gelen ev sahipleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. 

Bellona Salon Koltuk Takımı Modelleri 

Bellona markanın salon için tasarladığı koltuk takımı modelleri, avangart modeller değil, modern tasarımların daha şık biçimlerde sunulduğu modeller olarak bilinmektedir. Bellona markasından salon koltuğu almak isteyenlerin hem şık hem de kullanışlı modeller tercih etmesi halinde pek çok ürüne ulaşmaları mümkün olmaktadır. 

Salon mobilyaları içerisinde genellikle iki üçlü ve iki berjer olacak şekilde takımlar yapılmaktadır. Fakat bazı müşteriler tarafından ev tasarımı ya da ev büyüklüğüne göre iki üçlü ve bir berjer şeklinde takım yaptıkları da bilinmektedir. 

Bellona koltuk takımı modelleri içerisinde bulunan salon modellerinde en çok toprak tonu renkler tercih edilmektedir. Bu renkler, ahşap tasarım ayaklar ile kullanılarak salonlarda şık bir görüntü oluşmasını sağlayabilmektedir. 

Bellona Kampanyalı Koltuk Takımı Ürünleri Nelerdir?

Bellona kampanyalı koltuk ürünleri, genellikle teşhir olarak satışa sunulan ürünler üzerinden olmaktadır. Ürünlerin belirli mağazalarda sergilendikten sonra satılması halinde ürünlerin normal fiyatı üzerinden indirim olanakları sunulmaktadır. 

Bellona Oturma Odası Takımı: Ruby Koltuk Takımı
Bellona Oturma Odası Takımı: Ruby Koltuk Takımı (Kampanyada)

Kampanyalı ürünler içerisinde geçmiş dönemin tasarım modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerin seçilmesi halinde eski satış ücretleri üzerinden satış yapılması nedeniyle güncel koltuk takımı ürünlerine göre daha ekonomik oldukları bilinmektedir. 

Bellona Oturma Odası Takımı: Tina Koltuk Takımı
Bellona Oturma Odası Takımı: Tina Koltuk Takımı (Kampanyada)

Bunların yanı sıra belirli dönemlerde marka yetkilileri tarafından yürütülmekte olan kampanya dönemleri de bulunmaktadır. Bu dönemlerin avantajlı fiyatlarından yararlanmak için mağazaların ya da internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. 

Bellona Oturma Grubu Modelleri 

Bellona tarafından üretilen oturma odası modelleri, oda büyüklüklerine göre farklı çeşitler sunmaktadır. Salon takımına benzer modellerin kullanılmasının yanı sıra köşe takımı gibi küçük modellerin de oturma grubu modelleri arasında yer aldığı bilinmektedir. 

Bellona Oturma Odası Takımı: Nidya Koltuk Takımı
Bellona Oturma Odası Takımı: Nidya Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımı çeşitleri içerisinde çok sık tercih edilen oturma gruplarında gül kurusu rengi ve benzer tonları çok sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra mavi ve lacivert tonları da son dönemin oturma grubu modelleri arasında en çok tercih edilenler olarak bilinmektedir. 

Oturma grubu tercihi yapacakların öncelikle oda büyüklüklerine hesap ederek bu büyüklüğe uygun modelleri satın almaları önerilmektedir. Bununla birlikte odanın genel tasarımı da ön görülerek köşe ya da Chester gibi modellerden hangisinin alınacağı da belirlenmektedir.  

Bellona Köşe Takımı Modelleri

Bellona köşe takımı modelleri solan veya oturma odanızda daha fazla kullanım alanı yaratmak ve şık tasarımlarıyla odasına farklı bir hava katmak isteyenler için çok doğru bir tercih olacaktır. 2020 yılı köşe takımı modelleri genellikle mavi, toprak rengi ve gri tonlarındadır.

Bellona Köşe Takımı : Vienza Modeli
Bellona Köşe Takımı : Vienza Modeli

Evde rahatlığın ön planda olması gerektiğini düşünenler için tasarlanmış olan Bellona köşe takımı modellerinde ayaklarınızı uzatıp keyfinizi sürebilirsiniz.

Bu yazımız ilginizi çektiyse IKEA Ayakkabılık Modelleri yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here