BahçeMobilya

Bahçeniz İçin En Uygun Mobilyalar

Bahçe Mobilyası

Yaz aylarında bahçede oturmaktan daha fazla keyif veren bir aktivite olacağını düşünmüyorum. Yanımızda soğuk bir içecek, elimizde güzel bir kitap ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ancak oturduğunuz sandalye ya da koltuk rahat değilse sürekli kıpırdayarak, rahat bir yer bulmaya çalışarak kitaba konsantre olamayacaksınız.
Bahçe Mobilyası - 2Hasır Bahçe Mobilyası - 4Sizler için rahat, şık, ekonomik, bahçe mobilyalarını inceledik. İster bambudan ya da hasırdan, ister plastikten isterseniz rahat mı rahat minderlerden bahçenize uygun olan mobilyayı seçersiniz. Orası sizin zevkinize kalmış. Koçtaş, Ikea, Bauhaus gibi firmalarda 300 Türk Lirası ile 2.500 Türk Lirası arasında ürünler bulmak mümkün.

Hasır Bahçe Mobilyası

Bambu Bahçe Mobilyası

Mobilyanızı seçerken kahverengi tonları veya beyaz almanız, bahçenize farklı bir hava katıcaktır. Bizce çok fazla renkli mobilyaları tercih etmeyin belki ilk zamanlar gözünüze hoş gelicektir ancak bir süre geçtikten sonra güneşten yanarak boyalarında atmalar gözünüze çarpacaktır.

Hasır Bahçe Mobilyası - 3

Plastik Bahçe Mobilyası

Bambu Bahçe Mobilyası - 2

Eğer bahçenize mobilya almayı düşünüyorsanız ve eğer bütçeniz de uygunsa tabi, bambu ya da hasır almanızı öneririz. Plastik mobilyalar ucuz fakat uzun ömürlü olmuyor. Bambu veya hasırdan yapılan ürünler hem daha insan sağlığı için plastikten daha iyi olduğu kanıtlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu