Genel

Yaratıcı ve Kullanışlı 7 Kapı Modeli

Kapılar çoğu zaman aynı tarzda üretilmiştir. Apple firmasını örnek alalım, kullanılan telefonların dışında farklı bir tarz, farklı bir model telefon üretti ve şimdi dünyadaki çoğu insanın elinde görmeniz mümkün. Kapı için de bu yeniliği, Nendo isimli bir firma başlattı ve birbirinden değişik, kullanışlı ve bir o kadar da tarz duran 7 adet kapı tasarladı.

Evlerimizde kullandığımız oda kapıları, bir süre sonra ilk aldığımız zamanki gibi gözümüze güzel gelmiyor. Bir zamanlar çok beğenerek aldığımız kapı kolları mesala şimdi o kadar da modern durmuyor hatta demode olduğunu düşünmeye başladık bile.

Aklınızın bir köşesinde durması için, eğer evinizdeki kapıları değiştirmeyi düşünüyorsanız, biraz sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz.

Bebek Kapısı Bulanan Kapı Modeli

Bebeklerin kendisine özel bir bölmesi olan ve kendi başına bir şeyler başarmasını sağlayan oldukça güzel bir kapı modeli.

Bebek Geçişli Kapı Modeli

Cepli Kapı Modeli

Kapınızın arkasına çiçeklerinizi, ıvır zıvırınızı koyabileceğiniz bölmeleri bulunan enteresan görünümlü bir kapı modeli.

Cepli Kapı Modeli

Desenli Kapı Modeli

Desenli kapılar hali hazırda mevcut ama Nendo firması da kendine özel bir desenle kapısını süslemek istemiş anlaşılan.

Desenli Kapı Modeli

Duvar Görünümlü Kapı Modeli

Resimleri, fotoğrafları, küçük süs eşyalarını hem duvara hem de kapının arkasına yerleştirilerek hoş bir hava yaratılmaya çalışılmış. Bence oldukça başarılı.

Duvar Tarzında Kapı Modeli

Yana Kayabilen Kapı Modeli

Bana pek işlevsel gibi gelmedi ancak değişik bir tasarım olmuş. Kapının üst kısmını yana kaydırılıp ne yapılcak olabilir ki?

Yana Kayan Kapı Modeli

Köşe Duvarlar İçin Kapı Modeli

Ev içerisinde köşe kısımların kullanımını artıran bir düşünce.

Köşe Kapı Modeli

Lambalı Kapı Modeli

Çocuğunuzun ya da bebeğinizin oda kapısı olarak düşünebilirsiniz. Bu sayede karanlıklar içinde kalmadan uyuma imkanı sunan bir tarz yaratılmış.

Lambalı Kapı Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu