MobilyaOturma Odası

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları

Küçük odalar ve Amerikan mutfak tipi salonlar için ideal mobilya tarzlarından birde köşe koltuklardır. Genelde yer kaplaması ve konforu ön planda olması nedeni ile döşenen köşe koltuklar her geçen gün kendini yenileyerek ve değişik renk ve modellerle tasarlanmaktadır.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Belissa
Belissa – 4.400 TL

Biz de hem yeni sezon modellerini hem de bu yeni sezon köşe takımlarının fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Wendy
Wendy – 4.587 TL

İyi ki sen varsın dedirttiren Bellona firması da bünyesinde bulunan bir çok mobilyaların içinde köşe takımlarına da yer vermeyi ihmal etmiyor.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Tina
Tina – 2.981 TL

Evini yenileyecek veya yeni evlenecek hatta evindeki mobilyalarda sıkılan kişiler için oldukça değişik ve tarzlarına uygun mutlaka bir oturma grubu bulma imkanı sunan bellona mağazalarına uğramadan karar vermeyim derim.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Senfoni
Step S – 2.879 TL

Retro tarzının da esintilerini sunduğu günümüz mobilya tasarımları içinde renklerin uyumu oldukça güzel kullanılmış. Genelde turkuaz, mint yeşili sarı mor, gibi canlı renklerin evinize retro tarzını yakala imkanı sunan bellona oturma grupları kullanışlılığı modern çizgisi ve değişik tasarımları ile evinize renklerin dansını taşıyacaktır.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Senfoni
Senfoni – 4.313 TL

Rahatına düşkün kişiler için uzanarak televizyon seyretmeyi keyif haline getirerek küçük alanlar için oldukça şık bir tasarım olan Step S uzanmalı köşe takımının alt kısmının baza oluşu, kolayca yatağa dönüşmesi renk ve uyumun yanı sıra içinizi ısıtan renklerle tasarlanması küçük alanlar için kişilerin aklında yer edecektir.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Line
Line – 2.119 TL

Eğer yer sorununuz yoksa ve hem size hemde misafirlerinizi ağırlamada kullanabileceğiniz bir oturma grubu olan belissa köşe grubu ise country tarzını yansıtan üç renin birbiri ile uyumunun harika bir şekilde tasarlaması ile oluşmuştur.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Isabel
İsabel – 3.506 TL

Düz desenli zemin üzerine yerleştirilen başka düz desen ve çiçekli desen yastıklarla hareklendirilen tekli berjer koltuğu ile de diğer rengin zemininde kullanılması ile bahar ve yaz aylarının adeta çiçek kokusunu odanıza taşıyan bir modeldir. Yüksek ayaklı altı baza olabilen ve her iki kısmının da yatak olması ile oldukça kullanışlı bir modeldir.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Elentra
Elantra – 5.666

Su yeşilinin, ekrunun ve vizonun uyumlu renkleri ile oluşturulan bu seride renk kartelasından seçeceğiniz diğer renklerle de kombinlendirmeniz mümkün olacaktır.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Bolivya
Bolivya – 4.450 TL

Dar alanlarda düşünülerek tasarlanan tina uzanmalı köşe koltukta düz zemin ve çiçekli desenli yastıklarla odanıza şıklık katacak kalite ve konfora sahip.

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımları - Aden
Aden – 3.200 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu