MobilyaOturma Odası

2016 Bellona Koltuk Modelleri

Evlerinizi dekore ederken bir çoğumuzun tercihi içimize sinmesi ve biri yansıtmasıdır. Evlerimiz sadece barındığımız dört duvar değil bizler kadar içlerinde yaşanmışlıkları ile ruh taşıyan yerler. Bu özelliği ile de seçimlerinizde size yardımcı olmak için Bellona mobilya içinize sine sine kullanacağınız yeni tasarımlar oluşturdu.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Violin
Violin – 4.660 TL

Biz de yeni sezon kataloğunda yer alan Bellona koltuk modellerinin 2016 modellerini fiyatlarıyla beraber sizlerle paylaşıyoruz.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Venturo
Venturo – 5.019 TL

Siz sadece baharımı yazımı kışımı rüzgarı mı, güneşimi evinize getirmek istiyorsunuz ona karar verin çünkü bu tasarımların her birinde tabiatın her anını evinize taşımanız mümkün.
Baharı evinize taşımak için tasarlanan talya koltuk takımı, fonksiyonel yapısı ile klasik mobilyanın da önüne geçerek sarının renklerle uyumlu olarak kullanıldığı şık bir takım.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Vella
Vella – 4.386 TL

Çiçekli deseni düz çizgili deseni birlikte bir ahenk içinde kullanarak koltuk takımına uyarlayan bu model içinizde sıcak bir hava yaratırken, huzuru ve konforu da hissettirecek nitelikte. Yüksek ahşap ayakları ve yatak olma özelliği ile lilyum sarısı ve açık krem renginin kullanıldığı bu koltuk takımı yanı sıra başka renk seçenekleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Talya
Talya – 3.734 TL

Feng shui felsefesine göre bağımlılık hissi verdiği söylenen toprak renklerden olan vizon ve damla kahvenin asil birleşimi ile tasarlanan vella koltuk takımı salonlarınıza şıklığı ve huzuru taşıyacak. Fonksiyonel tasarımı ile oldukça kullanışlı olan koltuk takımı sandık ve yatak olma özelliği ile misafir ağırlarken nerede yatırayım konusun da zorluk çekmezsiniz.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Style
Style – 3.989 TL

Ahşap ayaklarının yüksekliği nedeni ile temizlik açısından bayanların öncelikleri arasında kumaşının yumuşak dokusu ve kolay silinmesi ise bir avantaj. Diğer bir özelliği ise zero wall teknolojisi ile tasarlanmış olmasıdır ki koltuğu çekmeden yatak veya sandık konumuna gelmektedir.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Romeo
Romeo – 4.997 TL

Farklı bir tasarım isteyenler için romeo koltuk takımı gül kurusu ve kremin uyumlu renklerini harmanlayarak hem çiçekli hemde düz olarak tasarlanan parçaları bir araya getirerek oluşturulmuştur. Fonksiyenel oluşu ile salonları süslemeye hazır ve bir o kadar da kullanışlı.

2016 Bellona Koltuk Modelleri - Aden
Aden – 3.012 TL
2016 Bellona Koltuk Modelleri - Aston
Aston – 6.604 TL
2016 Bellona Koltuk Modelleri - Juliet
Juliet – 4.491 TL
2016 Bellona Koltuk Modelleri - Nevada
Nevada – 4.416 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu